DİĞER YENİLİKLER NELER ?


YENİ BİR ENTEGRE İKLİM KONTROLÜ

TOPLAM ÇÖZÜM

Daikin VRV toplam çözümü, entegre iklim kontrolü sisteminizin tasarımı ve bakımı için tek bir temas noktası sağlar. Bu çözüm bir binanın enerji tüketiminin %50'sine kadar olan kısmının yönetilmesi için kullanılabilir ve böylece maliyet tasarrufu için size çok büyük bir potansiyel sunar. Bu nedenle, yalnızca dış ünitelerimizin daha verimli olması ve daha kolay monte edilebilmesi için değil, aynı zamanda diğer tüm bileşenlerin de verimliliğini, konforunu ve montaj kolaylığını yükseltmek için çalışıyoruz. Bunun için, Entegre iklim kontrolünün daha da iyi olmasına odaklanıyoruz:

daikin logoYeni dairesel atışlı kaset tipi sensörleri kullanılarak en yüksek verimlilik değerleriyle optimum bina iklim koşullarının oluşturulması

daikin logoYeni Intelligent Touch Manager üzerindeki yeni enerji yönetimi araçlarıyla işletme maliyetlerinin daha da düşürülmesi

daikin logoYeni düşük sıcaklıklı hydrobox ile yüksek verimli alan ısıtma

Daikin VRV toplam çözümü

Entegre iklim kontrolü hakkında daha fazlasını öğrenin

Entegre iklim kontrolü hakkında daha fazlasını öğrenin

Bir heat pump sistemi yalnızca kumanda sisteminin izin verdiği ölçüde akıllı çalışır. Bu nedenle, Daikin işletme maliyetlerini düşürmek için enerji yönetimi araçlarıyla birlikte kullanımı kolay akıllı kumanda sistemleri de geliştirmiştir.

YENİ INTELLIGENT TOUCH MANAGER:

Kullanıcı Dostu

Sezgisel kullanıcı arayüzü
  • Sezgisel kullanıcı arayüzü
  • Görsel yerleşim planı görünümü ve temel iç ünite işlevlerine doğrudan erişim
  • Tüm işlevlere dokunmatik ekran veya web arayüzü üzerinden doğrudan erişilebilme imkan

Akıllı Enerji Yönetimi

>Akıllı Enerji Yönetimi
  • Akıllı enerji yönetimi araçları, enerji kullanımının plana göre devam edip etmediğinin takip edilmesini sağlar ve enerji atıklarının kaynağını tespit ederek, verimliliğin maksimum düzeye çıkartılmasına yardımcı olur.

Esneklik

>Esneklik
  • Boyut: Küçük veya büyük uygulamalarda kullanılabilmesi için modüler tasarım
  • Entegrasyon: Basit bir A/C kumandadan, WAGO G/Ç üzerinden aydınlatma, pompa, ... kumandasının entegre edildiği küçük BMS'lere kadar geniş seçenekler

Kolay servis ve devreye alma

Soğutucu akışkan sınırlandırma kontrolünü uzaktan ve size en uygun zamanda gerçekleştirebilirsiniz, böylece saha ziyaretleri yapmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda, iş saatleri sırasında klima kullanımında kesinti yaşanmayacağından müşteri memnuniyetinizi de yükseltirsiniz.

Omnia Logosu

Omnina Daikin Bayisi
Klimalar grubunda dünyanın 1 numaralı Japon markası Daikin. Yüksek teknolojik fonksiyonları ve enerji tasarrufu olarak dünyanın en iyi ürünlerini üretir.

Adres Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:309 H İç Kapı No:4 Nilüfer - BURSA
© 2022 Omnıa Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Bursa