Mini Vrv

Gelecek için tasarlandı


Mini Vrv

Kompakt yapı

VRV IV S-serimizin ön üfleyici üniteleri, diğer tüm VRV ünitelerinden daha ince ve kompakt yapıdadır ve bu, estetik anlayışın ve mevzuatın gerekli kıldığı zorlukların üstesinden gelebileceği anlamına gelmektedir. En son enerji tasarrufu teknolojilerine sahip ve geniş bir yelpazedeki şık ticari ve konut üniteleri ile bağlanabilir durumdaki VRV IV S-serisi komple bir havalandırma çözümü sunar ve dış mekân kısıtlaması söz konusu olduğundan ideal bir tercihtir.

Yerden kazandıran tasarım

VRV IV S-serisi boyutları ile bu serinin piyasadaki en kompakt VRV ünitesidir. Sadece 823 mm olan ünite, güvenli bir şekilde pencere altlarına takılabilecek ve neredeyse fark edilmeyecek kadar kısadır ve bu da onu çatı ve balkon kurulumları için en iyi ünite yapmaktadır. Bu ünitenin ön üfleme prensibi, aynı zamanda türbülansı en aza indirmekte ve kanal ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.

Mini Vrv
Mini Vrv

Geniş yelpaze, büyük özellikler

Şık ve ticari ürün yelpazesine kolayca bağlanabilen geniş yelpazeli küçük kullanım alanına sahip üniteler ile VRV IV S-serisi, Değişken Soğutucu Akışkan Sıcaklığı gibi esnek ve standart VRV IV özelliklerinin konforu ile mükemmel bir iç mekan havası sunar.

Döngüsel ekonomiye doğru

Lineer ekonomi yaklaşımından, ana eylemlerin azaltılarak kaynakları tekrar kullanmak ve geri dönüştürme ilkeleriyle yönetilen döngüsel ekonomiye geçiş yapın.

VRV IV+ ısı geri kazanımı ve VRV IV S-serisi ünitelerinde onaylı geri kazanılmış soğutucu akışkan kullanılıyor.

Mevcut soğutucu akışkanları tekrar kullanın ve her yıl 250.000 kg üzeri yeni gaz üretimini önleyin.

VRV IV C+ serisi
VRV IV C+ serisi
Omnia Logosu

Omnina Daikin Bayisi
Klimalar grubunda dünyanın 1 numaralı Japon markası Daikin. Yüksek teknolojik fonksiyonları ve enerji tasarrufu olarak dünyanın en iyi ürünlerini üretir.

Adres Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:309 H İç Kapı No:4 Nilüfer - BURSA
© 2022 Omnıa Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Bursa